VEKALET ÖRNEĞİMİZ

< V E K A L E T N A M E SGK ( Sosyal Güvenlik Kurumu ) nezdindeki işlemlerimi benim adıma takip etmeye ifa ve intaca dilekçeler vermeye gerekli primleri ilgili veznelere yatırmaya makbuzlarını almaya tüm evrak ve vesaiti tanzim ve imzalamaya , Yaşlılık,Maluliyet,Özürlü ve Yurt Dışı Borçlanma talebinde bulunmaya,Emeklilik ve Emekli Aylığı alabilmem için gerekli müracaat ve itirazları yapmaya, sonuçlanması ile ilgili olarak dava açılması gerekiyor ise benim adıma takip edebilmesi ve Dava açmak için Ahzu kabzalı bir Avukat tutmaya; Leh ve aleyhime açılmış ve açılacak bilumum dava takipler ile benim de başkaları aleyhine açtığım veya açacağım bilumum dava ve takiplerden dolayı T.C. Mahkemelerinin Meclislerinin, daire ve kurumlarının her bölüm ve derecesinde her sıfat tarik ve suretle beni temsile,haklarımı korumayı temin, Müdafaa ve muhafazası için uygun göreceği bütün muameleleri takip,tamamlamaya ve bitirmeye,yeniden dava açmağa,kendi imzası ile gereken dilekçe ve belgeleri yazıp,ilgili olduğu daire ve kuruma vermeğe,tebliğ ve tebellüğe ihtiyati koydurmaya ve kaldırmaya kararların açıklanmasını ve düzeltilmesini istemeye,temyizden vazgeçmeye,Yargıtay,Danıştay ve diğer idari ve mali kaza ve kurumlarında temsile ve duruşma talebinde bulunmaya,karar düzeltilmesi ve yeniden yargılama talebinde bulunmaya,tanıkları dinlemeye,yemin teklif kabul ve reddine, hakimleri ve katipleri redde ve yakınmaya, bilirkişi, muhasip, hakem tayin ve azline,keşif talebine, raporlara itiraza tespit yaptırmaya ,ihtarname,ihbarname,protesto çekmeye ve cevap vermeye,ilamlar ve kararların tamamen uygulanmasını sağlamaya,duruşma dışı tutulma talebinde bulunmaya,benim dışında devam edecek duruşmalara katılmaya ve davadan feragata, feragatı davayı kabulü,karşı tarafın and içme önerisini kabule veya redde,haczi kaldırmaya ,ahzu kabza,sulh ve ibraya,icabında bu yetkilerin bir bölümü veya tamamı ile başkalarını dahi tevkil teşvik ve azle birlikte veya ayrı ayrı vekaleti kullanmaya, Sosyal Güvenlik Kurumu nezdinde emeklilik işleriyle ilgili, emniyet müdürlüklerinde,yurt dışına giriş-çıkış ilgili belgeler,ilgili nüfus müdürlüklerinden aile nüfus kaydı talep etmeye ve almaya,dilekçeler vermeye,geçmiş çalışma sürelerime ait yurtdışı borçlanma talebinde bulunmaya ve ödemeler yapmaya, geçmiş hizmetlerimi birleştirmeye bu aşamada,tebligat adresi olarak ( Cumhuriyet Bul.No:71/2-202 – Pasaport - İZMİR ) kendi adresini vermeye izinli ve yetkili olmak üzere 1957 doğumlu İbrahim oğlu ( Konak Vergi Dairesi Vergi Hesap No = 10516773336 - T.C.Kimlik No =10516773336 ) No.lu Yurt Dışı Emeklilik ve Sosyal Güvenlik Uzmanı FUAT TÜTÜNCÜOĞLU ’ nu , 40882895790 TC Kimlik Numaralı Sosyal Güvenlik Uzmanı FİLİZ ERBİL ’ i , SGK’daki ve Mahkemelerdeki işlemleri takip etmek üzere aynı adreste faaliyet gösteren İzmir Barosu Avukatlarından 44650450570 TC kimlik numaralı Avukat NEŞAT DİNER ’ e vekil nasp ve tayin ettim. V E K A L E T İ V E R E N

“VEKALET ÖRNEĞİMİZ” için 6 yorum

 1. My husband and i ended up being comfortable Albert could carry out his analysis because of the ideas he acquired from your blog. It’s not at all simplistic just to always be freely giving facts a number of people could have been making money from. And now we already know we’ve got the blog owner to appreciate because of that. All of the explanations you’ve made, the easy blog menu, the friendships you aid to create – it’s all astonishing, and it’s aiding our son and our family believe that that article is amusing, and that’s exceedingly essential. Many thanks for all!

 2. My husband and i felt absolutely ecstatic Edward could complete his homework from the ideas he discovered from your very own site. It’s not at all simplistic just to be giving away helpful tips that men and women could have been making money from. And we discover we have the blog owner to appreciate because of that. Most of the explanations you’ve made, the easy blog menu, the friendships you assist to engender – it’s everything excellent, and it’s assisting our son and our family do think that content is brilliant, and that’s extraordinarily fundamental. Many thanks for all the pieces!

 3. I’m commenting to let you be aware of of the awesome discovery my child developed browsing the blog. She came to find a good number of details, including how it is like to have a great coaching character to get a number of people clearly completely grasp a number of advanced issues. You actually did more than her desires. I appreciate you for churning out such beneficial, dependable, edifying and cool guidance on that topic to Emily.

 4. I precisely desired to say thanks again. I’m not certain the things I could possibly have accomplished in the absence of the aspects contributed by you about my area. Certainly was a alarming case for me, nevertheless viewing your well-written technique you treated the issue took me to weep with joy. Now i am thankful for your work as well as trust you recognize what an amazing job you were undertaking training the others with the aid of your website. Probably you haven’t met any of us.

 5. My spouse and I absolutely love your blog and find the majority of your post’s to be
  what precisely I’m looking for. Do you offer guest writers to write content for you?
  I wouldn’t mind writing a post or elaborating on most of the subjects you write about here.
  Again, awesome web log!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.